Oferta – pokoje

Kuchnia

Kuchnia o powierzchni 26m2 znajduje się w Domu I i udostępniana jest w sezonie letnim naszym gościom w celu przygotowania przez nich śniadań i kolacji. Kuchnia jest w pełni wyposażona, posiada jadalnię i południowo-wschodni taras.

Uwaga !! – Ze względu na panującą pandemię kuchnia jest czasowo wyłączona z użytkowania.

Studio – pokój 3-osobowy z własnym i niezależnym wejściem z zewnątrz budynku i widokiem na ogród

Studio to jest o powierzchni 16m2 i znajduje się w Domu II. Składa się z pokoju (12m2), przedpokoju (2m2) i łazienki (2m2). Nie ma możliwości zrobienia w nim dostawki. Jest ono wyposażone w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce oraz posiada dostęp do wi-fi.
Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 180 zł do 260 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

 Studio – dwa pokoje, 4 osoby, aneks kuchenny, własne i niezależne wejście z zewnątrz budynku

Studio to jest o powierzchni 32m2 i znajduje się w Domu II. Jest przystosowane dla czterech osób. Nie ma możliwości zrobienia w nim dostawki. Studio posiada telewizor z sygnałem naziemnym, oraz jest w nim dostęp do wi-fi. W studio tym jest przedpokój (4m2), z którego wchodzi się do łazienki (2m2), aneksu kuchennego (2m2) i do pierwszego pokoju (12m2). Z pokoju tego wchodzi się do pokoju drugiego (12m2). Aneks kuchenny, jako oddzielne pomieszczenie, wyposażony jest w lodówkę, jednopalnikową kuchenkę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, toster, czajnik oraz komplet naczyń i sztućców.
Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 280 zł do 380 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

Studio – pokój 2-osobowy z własnym i niezależnym wejściem z zewnątrz budynku

Studio to jest o powierzchni 16m2 i znajduje się w Domu II. Składa się z pokoju (12m2), przedpokoju (2m2) i łazienki (2m2). Istniej możliwość zrobienia w nim jednej dostawki. Jest ono wyposażone w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce oraz posiada dostęp do wi-fi.
Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 140 zł do 200 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

Pokój 4-osobowy z własną łazienką i widokiem na ogród

Jest to bardzo duży pokój o powierzchni 30m2 z własną łazienką o powierzchni 5m2. Znajduje się on w Domu I. Pokój ten wyposażony jest w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce oraz posiada dostęp do wi-fi. Istniej możliwość zrobienia w nim jednej dostawki.
Cena tego Pokoju uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 240 zł do 340 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

Studio – apartament rodzinny, dwa pokoje, 4 osoby, własna łazienka

Jest to bardzo duże studio o powierzchni 40m2 znajdujące się w Domu I. Składa się z dwóch pokoi – dużego (25m2) oraz małego (10m2) i łazienki (5m2). Pokoje są przechodnie. Z pokoju dużego wchodzi się do pokoju małego i do łazienki. Studio to wyposażone jest w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę i posiada dostęp do wi-fi. Istniej możliwość zrobienia w nim jednej dostawki.
Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 280 zł do 360 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!