Oferta – pokoje

Studio 3-osobowe – Jeden pokój z własnym, niezależnym wejściem z zewnątrz budynku i widokiem na ogród oraz własną łazienką.

Studio to jest o powierzchni 16m2 i znajduje się w Domu II. Składa się z pokoju (12m2), przedpokoju (2m2) i łazienki (2m2). Nie ma możliwości zrobienia w nim dostawki. Jest ono wyposażone w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce oraz posiada dostęp do wi-fi.
Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 210 zł do 280 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

 Studio 4-osobowe – Dwa pokoje, aneks kuchenny, własne i niezależne wejście z zewnątrz budynku, własna łazienka.

Studio to jest o powierzchni 32m2 i znajduje się w Domu II. Jest przystosowane dla czterech osób. Studio posiada telewizor z sygnałem naziemnym, oraz jest w nim dostęp do wi-fi. W studio tym jest przedpokój (4m2), z którego wchodzi się do łazienki (2m2), aneksu kuchennego (2m2) i do pierwszego pokoju (12m2). Z pokoju tego wchodzi się do pokoju drugiego (12m2). Aneks kuchenny jest oddzielnym pomieszczeniem i wyposażony jest w lodówkę, jednopalnikową kuchenkę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, toster, czajnik oraz komplet naczyń i sztućców.
Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 280 zł do 400 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

Studio 2-osobowe – Jeden pokój z własnym, niezależnym wejściem z zewnątrz budynku i własną łazienką.

Studio to jest o powierzchni 16m2 i znajduje się w Domu II. Składa się z pokoju (12m2), przedpokoju (2m2) i łazienki (2m2). Jest ono wyposażone w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce. Posiada dostęp do wi-fi.

Cena tego Studia uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 150 zł do 240 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

Pokój 4-osobowy dla rodzin z dziećmi z widokiem na ogród i własną łazienką.

Jest to bardzo duży pokój o powierzchni 30m2 z własną łazienką o powierzchni 5m2. Znajduje się on w Domu I. Pokój ten wyposażony jest w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia i sztućce. Posiada dostęp do wi-fi. W pokoju tym istnieje możliwość zrobienia jednej dostawki.
Cena tego pokoju uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 240 zł do 360 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!

Apartament 4-osobowy dla rodzin z dziećmi, dwa pokoje, własna łazienka.

Jest to bardzo duży apartament o powierzchni 40m2 znajdujący się w Domu I. Składa się on z dwóch pokoi – dużego (25m2) oraz małego (10m2) i łazienki (5m2). Pokoje są przechodnie. Z pokoju dużego wchodzi się do pokoju małego i do łazienki. Apartament ten wyposażony jest w telewizor z sygnałem naziemnym, lodówkę, czajnik oraz podstawowe naczynia i sztućce. Posiada dostęp do wi-fi. W apartamencie tym istnieje możliwość zrobienia jednej dostawki.
Cena tego apartamentu uzależniona jest od terminu pobytu i kształtuje się od 260 zł do 380 zł za całość.
Poza sezonem wakacyjnym negocjuj cenę !!